Основні пункти повинні бути представлені кожному постачальнику конференції, що знаходиться в мережі

в багатьох корпораціях по всьому світу, здається, що конфігурація “лицем до лиця” іде найкращим чином для динозаврів. Співробітники більше не набувають навколо столів, щоб говорити про рекламні системи або розробку нових продуктів. Навпаки, вони знають про технологічні досягнення та зберігають Інтернет-конвенцію, в якій люди можуть залишатись у своїх офісах, будинках та навіть у футболі дитини.

Нова індустрія онлайнових служб хостингу збуту виросла і продовжує зростати за швидкими витратами. Як вибрати, який перевізник задовільний для вашого підприємства? Чи всі вони майже рівні, чи існують значні відмінності між ними? Ви зможете побачити багато таких найбільш важливих аспектів під час пошуку веб-конференц-провайдера. Раніше, ніж починається збірка, чи можете ви:

â ¢ Використовуйте постачальника для корабля запрошує та відстежує відповіді

â ¢ дозволити запрошуваним негайно публікувати нараду до графіку, еквівалентного Outlook

â ¢ Повідомте учасників можливостей через веб-сайти соціальних мереж

Сама фактична конвенція є найважливішим етапом процедури, тому тут, напевно, потрібно максимально точно перевірити постачальників. Визначте, які пункти є найважливішими, і які потрапляють у клас першого курсу. Серед цих ви хочете оцінити це:

зручність, з якою людина може стати членом зборів. Чи потрібно їм завантажувати програмне забезпечення, чи можуть вони просто надсилати повідомлення через свій браузер? Чи підходить носій з iPads або іншими препаратами?

â ¢ Інструменти на руці для обміну та співпраці. Чи може учасник керувати учасником? Чи корисні інструменти анотації для вашого малого бізнесу? Чи є спосіб об’єднати Інтернет та аудіоконференції? Як люди зберігають листування з ведучим та / або один з одним?

â ¢ Чи можливо для голосування клієнтів? Опитування – це інструменти, які можуть стати все більш популярними, прагнучи визначити, які учасники захоплюються теми та варіантами, які згадуються під час сеансу конференції, що розміщується на веб-сайті.

Повірте на те, що відбувається після закінчення конференції. Зазвичай ви хочете, щоб деякі елементи допомогли вам оцінити кінцевий результат збирання.

â ¢ Ви можете повідомити конвенцію, як це відбувається? Ця функція також може бути дорогоцінною, якщо пізніше з’являться запитання про те, що було чітко сказано протягом тривалості онлайн-збірки.

â ¢ Чи провайдер повідомляє про адреси електронної пошти, щоб ви могли легко надіслати відгуки чи огляди для всіх учасників?

Інтернет-конференції, що є центром, є дуже потужним інструментом у новому бізнес-середовищі, завдяки чому відповіді на всі ваші питання на період сегмента оцінки є життєво важливими. Переконайтеся, що відповіді є правильними для вашого підприємства.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *